OVER ONS

ALGEMENE VERGADERING:

Leden Raad van Bestuur

Extra:

Francky Bettens

Rudy Cruysberghs

Bob Geerts

Jan Korthoudt

Bart Michiels

Joel Roelants

Kurt Vanbecelaere

RAAD VAN BESTUUR:

Voorzitter: Marc Herremans
Ondervoorzitter: Toon Claes

Stichtende partners:
Rudy Van Ballaer (AZ Herentals)
Patrick Wijns (Orthopedie Van Haesendonck)
Lieven de Maesschalck (Thomas More – Mobilab)

Koen Apers

Johan Deschuyffeleer

Heidi Gillemot

Bart Huybrechts

Jo Schreurs

Paul Van Sanden

PERSONEELSLEDEN

Alex Siccard

Alex Siccard

Business developer – directeur

Alex.siccard@towalkagain.be

Els Peeters

Management assistent

Els.peeters@towalkagain.be

Jakub Kratky

Coordinator evenementen

Jakub.kratky@towalkagain.be

Ann Esch (coordinator sport en bewegen)

Ann Esch

Coordinator sport en bewegen

Ann.esch@towalkagain.be

Sofie Wahlen

Kinesitherapeut To Walk Again REVAlution

sofie.wahlen@towalkagain.be

Kiné Fiche

Frederick Garrousse

Kinesitherapeut To Walk Again REVAlution

Frederick.Garrousse@towalkagain.be

Kiné Fiche

Emma Guettard

Kinesitherapeut To Walk Again REVAlution

Emma.guettard@towalkagain.be

Kiné Fiche